Hemen ilan ver!
E-posta:
Başlık:
Açıklama:
İl:

Önemli: İlan site kullanım amacına uygun değilse oluşabilecek her türlü sorun ilan sahibine aittir. Ahlaka aykırı ilan vb durumlarda savcılıkdan bilgi talebi gelmekte ve bu kişiler hakkında hukuki işlem yapılmaktadır. İlgili duruma ait örnek belge
Bazı ilanlar yönetici onayından geçtikten sonra yayınlanacaklardır! Bayana ücretsiz oda, yardım gibi ilanlar site amacına uymamaktadır ve silinmektedir.
İlanın açıklamasına telefon numaranızı ekleyerek daha çabuk iletişim sağlayabilirsiniz.
Facebook profilinizin görüntülenmesini seçerseniz bir çok bakımdan zaman kazanmış olabilirsiniz.
İlan verenler site kullanım koşullarını kabul etmiş sayılırlar.
Google Chrome kullanarak ilan vermekte sorun yaşarsanız lütfen başka bir tarayıcıyla tekrar deneyin.

izmir ev arkadaşı izmirde öğrenci evi
2014-07-21 ev arkadası antep
gaziantep
2014-07-21 - gaziantep
bayramdan sonra işe başlıyorum yanında kalabileceğim arkadaş arıyorum 05436987033
mtcyk@hotmail.com
ev arkadaşı arıyorum oda öğrenci
2014-07-14 bay ev arkadaşı arıyorum
gaziantep
2014-07-14 - gaziantep
erzurumda görev yapıyorum merkezde ev arkadaşı arıyorum 0507 313 03 88
sucuoglu_27@hotmail.com
ev arkadaşı arayanlar istanbul
2014-07-10 bayan ev arkadası arıyorum
gaziantep
2014-07-10 - gaziantep
18 günlügüne ücretsiz kalacak bayan arkadas arıyorum hersey bana ait 05443121848
rambozan27@hotmail.com
ankarada tek gün kalacak ev arkadaşıı
2014-07-10 bay yanına bayan
gaziantep
2014-07-10 - gaziantep
merveşehirdeki daireme 20 günlük ücretsiz arkadas arıyorum
f_r27@hotmail.com
üniversite eşyasız ev
2014-07-09 bay yanına bayan aranıyor
gaziantep
2014-07-09 - gaziantep
kendime ait dayalı döşeli evim vardır sankopark civarında. hiç bir ücret ödemeden sadece yemek yapsın yeter BAYAN ev arkadaşı arıyorum memur olması tercih sebebidir. facebook277980@hotmail.com
facebook277980@hotmail.com
evecikiyorum eve çıkıyorum eveçıkıyorum
2014-07-08 gaziantep-üniversite
gaziantep
2014-07-08 - gaziantep
Bayan yanına bayan ev arkadaşı aranıyor. 05061428169
lleylaakgull@gmail.com
öğrenci evi
2014-07-08 BAYAN EV ARKADASI
gaziantep
2014-07-08 - gaziantep
GAZİANTEPLİSESİ YANINDA BULUNAN 1+0 ADİREYE ARKADAS ARANIYOR..HAFTADA SADEC 1 DEFA KULLANIORUM EVİ!EVDE KMSE KALMADIĞINDAN DOLAYI KİRAYA VERMEK İSTİORUM KİAR UYGUNDUR..05447491366
oksuzsevdam27@hotmail.com
manisa kayseri eskişehir
2014-07-07 Bayan öğretmen ev arkadaşı
gaziantep
2014-07-07 - gaziantep
sanko park,kavaklık,ordu caddesi civarında yanına çıkabileceğim yada benimle eve çıkacak ev arkadaşı arıyorum.
aysssssun@hotmail.com
bornova buca ev oda arkadaş eşyalı eşyasız
2014-07-03 Full eşyalı 2+1 daireye ev arkadaşı arıyorum
gaziantep
2014-07-03 - gaziantep
kavaklık mahallesinde, kavaklık parkının (sankopark civarı) arkasında 2+1 eşyalı daireye dürüst, temiz, sorumluluk sahibi 22-30 yaş arası ev arkadaşı arıyorum. evin içi full eşyalı olup gelecek kişinin valiziyle gelmesi yeterlidir. ev için kira bedeli olarak 850 tl, ayrıca elektrik ve su için de 70 tl verilmektedir. bu durumda gelecek kişiye 460 tl düşmektedir. doğalgaz ve internet kiraya dahildir. ev yeni olmakla birlikte eşyalar da temizdir. gelecek kişinin düzenli bir gelire sahip olması önemlidir. ben gaziantepe eylülde geldim. bir lisede öğretmenim. yaşım 25. sorumluluk sahibi biriyim. ev arkadaşlığında üzerime düşeni eksiksiz yaparım. gelecek kişininde böyle olmasını isterim. sigara kullanıyorum ama gelecek kişi kullanmıyorsa sadece odamda içerim ve evi muhakkak havalandırırım. ayrılacak olan ev arkadaşım bayramdan sonra ayrılacağı için yeni gelecek olan kişinin eve bayramdan sonra yerleşmesi ancak mümkün olabilir.ayrıca ev sahibine eve yerleşirken vermiş olduğumuz depozitonun yarısını gelcek olan kişi ev arkadaşıma vermek zorundadır. gaziantep e kiralar çok yüksektir ve bu konuda istanbul ile yarışır. o yüzden evin kirasını dışarıdan gelecek biriyseniz yüksek bulabilirsiniz. ama inanın kafa dengi bir ev arkadaşına düştüğünüzde bu kira meselesi de problem olmaktan çıkacaktır.
serdalcayir@hotmail.com
aylık dayalı döşeli ev
2014-07-03 Onkoloji civarındaki 2+1 evime bayan arkadaş
gaziantep
2014-07-03 - gaziantep
eğitim çalışanıyım malum tek başına yaşamak çok sıkıcı...beraber yaşayabileceğimiz seviyeli bi arkadaşlık istiyorum
ottomans_07@hotmail.com
ilanlar ilan ver ilan bak oku
2014-07-03 KİRAYA ORTAK OLACAĞIM EV ARIYORUM
gaziantep
2014-07-03 - gaziantep
İşim gereği yoğun çalışan bir bayım. Gaziantepe olan iş ziyaretlerimde haftanın belli günleri kullanabileceğim ev arıyorum. Bay/bayan farketmez. Yatıya kalmam ama kiranın yarısını karşılarım. İlgilenenler : sacrificeoflostlover@gmail.com dan ulaşabilirler.
sacrificeoflostlover@gmail.com
kampüs üniversite yurt pansiyon
2014-07-01 ev arkadaşı
gaziantep
2014-07-01 - gaziantep
Gaziantep üniversitesi yakındaki kaldığım rezidans evin, boş olan odasına ev arkadaşı arıyorum
kaderya.27@hotmail.com

Hakkımızda
OgrenciEvim.com - Ev arkadaşı ilan sitesi
İlk fikri ortaya 2008 Şubat ayında atılan, ve 2011 yılında 4 mühendislik öğrencisinin sınav dönemi öncesindeki 1 haftada hazırladığı bu site, tüm öğrenci arkadaşlarımıza yardımcı olacağına kuşkumuz yoktur. Öğrenci evim, kişilerin ücretsiz ilan verip ilan okuyabileceği bir site olarak tasarlandı. Daha sonraki bir dönemde daha bir çok katogori ve ayrıntı katmayı düşündüğümüz sitemizi yapımında kullandığımız kitapları sağlayan kütüphaneye teşekkür ederiz.
Kullanım Koşulları
İlan veren kullanıcıların peşinen kabul ettiği koşullar:
*Sitedeki tüm ilanlar ilanı veren kişilerin sorumluluğundadır ve oluşabilecek herhangi bir aksilik, yanlışlık veya olayda ogrencievim.com sitesi ve sahipleri sorumlu tutulamaz.
*Site kullanımı ve ilan verme tamamen ücretsizdir. İlanların kaldırılması, düzenlenmesi ve yayınlanması gibi hakların tümü siteye ilan verildikten sonra ogrencievim.com'a aittir. Kaldırılmasını istenen ilanların en az 3 ay önce verilmesi, değiştirilmesi istenilen ilanlarınsa en çok 1 gün önce verilmesi gerekmektedir. Ogrencievim.com ilanı kaldırmama ve sınırsız yayınlama hakkına sahiptir. İletişim bölümünden bize ulaşarak bu konuda yardım alabilirsiniz.
*Yazılan ilanlar halka açık olarak yayınlanacağından telefon ve eposta bilgileriniz herkesle paylaşılacaktır.
*Ogrencievim.com'da yalnızca öğrenci ve çalışan ev arkadaşı ilanları yayınlanması istenmektedir. Diğer ilanlar yönetici veya yazılım tarafından tespit edilirse silinecektir.
*Ogrencievim.com ilanlarda değişiklikler yapma hakkı vardır.
*Site kullanıcıları bu koşulları kabul etmiş sayılırlar.
*İlanlar yüzünden problem yaşayanlar, kötü niyetli kişilerin telefon numaralarını veya e-posta adreslerini en yakın polis merkezine suç duyurusunda bulunabilirler. Sitede size hizmet etmek için ücretsiz olarak yayınlanan ilanlara teşekkür yerine kötü niyetli kişilerin siteyi kötü amaçlarla kullanması yüzünden sizden kötü sözler ve çirkin tehditler almak zorunda değiliz. İlgili şikayetinize istinaden bizden savcılığın bilgi talebine daha önce olduğu gibi yine en kısa sürede cevap vererek size davanıza yardımcı olmaktayız. Siteye ilan verirken burdaki kullanım koşullarını peşinen kabul ettiğinizi ve oluşabilecek hiçbir durumdan ogrencievim.com sitesi ve sahiplerini sorumlu tutamayacağımızı peşinen kabul etmiş olduğunuzu tekrar hatırlatırız.
İletişim
E-posta:
Başlık:
Mesajınız:

Lütfen sormak istediklerinizi çekinmeden bizimle paylaşınız!
İlan sildirme için ilan@ogrencievim.com adresine ilanınızda kullandığınız e-postadan email gönderiniz. Başka bir adresten gönderilen eposta dikkate alınmaz. 3 aydan eski ilanlar silinmemektedir. Diğer konular için lütfen Kullanım Koşulları'nı okuyuz!
Görüntüleyememe Sorunu
Eğer sitede yer alan ilanları bazen görüntüleyemiyorsanız...
Site tasarımının tarayıcı uyumsuzluklarından kaynaklanan sebeplerle bazen ilanları görüntüleyemeye bilirsiniz. Bu durumda, Internet Explorer yerine; Opera, Firefox, Mozilla, Google Chrome gibi tarayıcılar kullanarak sorunu çözebilirsiniz.